.

.

Тајни богатства женски жица за смокинг за свадбе

Тајни богатства женски жица за смокинг за свадбе

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лесен градник за притискање што ви дава совршена количина на лифт со целата удобност и без жица. Совршен притисок за денес! Меките влошки нагоре нагоре даваат ласкав лифт без жица; Кабриолет ленти за тркачки бек; Елегантен стил на мрежа; Потпис хардвер од розово злато; Сјајни бод детални ленти; Проширете ја куката широка еластична лента за поддршка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата