.

.

Водолија Хари Потер Равенклоу Лого Загатка

Водолија Хари Потер Равенклоу Лого Загатка

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

? РАВЕНКЛОУ! Шапката за Сортирање извика на главата. Избравте да ја составите оваа загатка од 500 парчиња со сртот На Равенклоу, една од легендарните куќи на Хогвортс. Завршете ја сложувалката и гордо прикажете го сртот на вашата куќа? БАРАТЕ ПОДАРОЦИ ЗА ХАРИ ПОТЕР? Сакана од волшебници, вештерки, па дури и магли, оваа загатка е крајниот подарок за хари Потер за обожавателите од сите возрасти. Совршен за семејно збунување, ноќна игра, празници и родендени, децата и возрасните апсолутно ќе го сакаат тоа? ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ : нашата техника на прецизно сечење обезбедува совршено вклопување на сите парчиња загатки, оставајќи практично никаква прашина од загатката зад себе. Ние користиме хартија со дебел квалитет што е без отсјај за да можете да го покажете вашето ремек-дело со гордост? 100% ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА СТОКА ЗА ХАРИ ПОТЕР : Сите Наши Загатки за Хари Потер се дизајнирани од ВОДОЛИЈА и се официјално овластени од Браќата Ворнер. Тие се совршено парче колекционерски сувенири за хари Потер што ќе го додадете во вашата колекција? ВОДОЛИЈА ВЕТУВАЊЕ : тоа е едноставно. Ние стоиме зад нашите производи 100% и ако не сте целосно задоволни со вашето купување, ние ќе ви понудиме целосна наплата! Кликнете на копчето " Додај во Кошничка" денес и купи Со Доверба Загатка содржи 500 парчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата