.

.

Беадалон Мушка жица 49странд .036 Светла 30'

Беадалон Мушка жица 49странд .036 Светла 30'

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бадалонската Жица од Мониста го комбинира мекото, еластично чувство на конец со јачината и долговечноста на жицата. Дизајниран специјално за жици од керамика, стакло, метал, камен, семенски монистра и слатководни бисери. Овозможува дизајни да завеса природно. Овој минијатурен, повеќенасочен жичен кабел е најлонски обложен. Јазол, близу 0% истегнување, отпорен на триење, водоотпорен, ОТПОРЕН НА УВ, ултра флексибилен и отпорен на свиткување. 49 Влакно .036 "Светли 30' - 49 нишки од светол нерѓосувачки челик обложени со проѕирен најлон. Користете со големина 3 стегање мушка или големина 4 стегање цевка. Беадалон Мушка жица 49странд .036 "Светла 30'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата