.

.

ЗМИЈА ПАЈАКОТ 24 ДОЛГО Бирање во. Х во. В Сребрена Пластична Змија

ЗМИЈА ПАЈАКОТ 24 ДОЛГО Бирање во. Х во. В Сребрена Пластична Змија

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Бирајте Ја Пајаковата Змија 24 " Име На Брендот На Школка : Бирање; Висина : 1/8 инчи.; Ширина : 1/8 во.; Материјал : Пластика; Боја : Сребро; Тип На Производ : Змија; Длабочина : 25 во.; Тип на пакување : Школка; 24 во.; Свиткува 90 степени. за отстранување На скалата Откритие Регионална Големина : 24 " Флексибилна пајак мини змија? Вметнува во дистрибутер цевки за отстранување на скала и други остатоци А. Модел Бр : 4063228. Бренд : БИРАЊЕ. УПЦ : 26529469104. ЗМИЈА ПАЈАКОТ 24 "" ДОЛГО. Бирајте 1/8 внатре. H X 1/8 во. В Сребрена Пластична Змија. ВОДОВОД/ГРЕЕЊЕ. ИСПАРУВАЧКИ ЛАДИЛНИЦИ/ACCS. ДОДАТОЦИ. Земјата на Потекло е.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата