.

.

Допрени Од Природата Доенчиња И Мали Деца Органски Памук Тесни Пижами Сет, Божиќни Колачиња, Години

Допрени Од Природата Доенчиња И Мали Деца Органски Памук Тесни Пижами Сет, Божиќни Колачиња, Години

DEN 241.76

Количината на стоката
Това е достапна

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна кожа. Нашиот комплет за пижами содржи прекрасни отпечатоци, ленти и цврсти материи и обезбедува удобна ноќна облека. Нашите пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот. Нашите пижами се направени од 100% органски памук. За безбедност на детето, облеката треба цврсто да се вклопи. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабавата облека е поверојатно да се запали. Нашите пижами се цврсто вклопени и без пламен. Допрена Од Природата е органски памучен бренд, фокусиран на развој на производи направени од врвни органски памучни ткаенини. Органскиот памук се чувствува супер мек на кожата бидејќи влакната се природни и дишат. Органскиот памук се прави без употреба на синтетички пестициди и ѓубрива, па затоа е еколошка алтернатива во споредба со традиционалните земјоделски методи. Допрена Од Природата нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и фрлаат ќебиња и Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Комплетот вклучува тесен врв и комплет пижами за панталони. Направено со 100% органски памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата