.

.

Крафт класичен царски салата за облекување Семејство со големина, шише ФЛ Оз

Крафт класичен царски салата за облекување Семејство со големина, шише ФЛ Оз

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Облекувањето на Крафт Класик Цезар има солен вкус на кој вашето семејство му верува и го сака. Ова претходно мешано облекување пристигнува подготвено за употреба со брз тресење. Направено со состојки со врвен квалитет, ова класично облекување на Цезар ви овозможува да направите совршена салата. Нема вештачки бои или вкусови, а секоја порција има 120 калории. Направено од опиплива мешавина од масло, оцет, сушен лук и пармезан и романо сирење, ова кремасто облекување ја остава устата да пука со вкус. Користете ги Крафтс специјално измешано облекување на Цезар за да подготвите сосо пилешко Италијано за вечера или да уживате во декадентна и кремаста салата од Цезар. Сè што ви треба е зелена салата и крутони и имате совршена страна за вашите јадења за ноќни часови. Ова шише со 24 течности со облекување на Цезар има чиста надворешност, така што можете лесно да следите колку останува облекувањето. Секое шише за облекување што може да се исцеди со удобен врв на апликаторот, за да можете да додадете совршена количина на сите ваши омилени јадења. Едно 24 fl oz шише со Крафт класичен облекување на Цезар. Облекувањето на Крафт Класик Цезар обезбедува богат, кремаст вкус што го очекувате од Крафт. Ароматично облекување на Цезар без вештачки вкусови или вештачки бои. Облекување со шишиња со густа, богата текстура. Содржи 120 калории по порција. Традиционалното облекување на Цезар направено со оцет, сушен лук и масло за опиен вкус. Карактеристики на шише заоблени страни за зголемен зафат и контрола.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата