.

.

Ориентален Мебел фт. Висок Платно Прозорец Панел Соба Делител - Мед-Панел

Ориентален Мебел фт. Висок Платно Прозорец Панел Соба Делител - Мед-Панел

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Делителот на Просторијата за Прозорци Со Висина од 6' платно ви помага да додадете Азиски талент во вашата соба. Доаѓа во ваш избор од три, четири или шест панели за да ви ја даде должината што ја сакате. Овој производ е достапен во неколку бои за да можете да ја изберете онаа што најдобро одговара на вашата моментална шема за внатрешен дизајн. Овој делител на панели од 6' е направен од смрека дрво и платно за лесна јачина. 6 ' Високи Платно Прозорец Панел Соба Делител : Прозорец панел дизајн печатени на платно. Издржлив, пренослив и цврст. Шоџи соба делител врз Основа На Јапонски дизајни. Доаѓа во црно, мед, природно или розово дрво. Достапно во 3, 4 или 6 панели. Материјал : платно, смрека дрво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата