.

.

Пливачки Патеки Аквалин Голем Изолиран Ладилник Плови Додаток-Испреплетен Пловечки Додаток

Пливачки Патеки Аквалин Голем Изолиран Ладилник Плови Додаток-Испреплетен Пловечки Додаток

DEN 431.20

Количината на стоката
Това е достапна

Аквалинкс плови буквално зближете ги семејството и пријателите! Поврзете го удобниот Пловечки Ладилник Аквалинкс со држачот за чаши на вашиот плови, или помеѓу два плови Аквалинкс, за хидратантно, релаксирачко попладне на базен, езеро или океан! Едноставно наредете ги држачите за чаши за да се поврзете! Чувајте до 6 лименки (со мраз) на дофат цело време кога лебдите, така што вашите пијалоци ќе останат ладни и ќе останете хидрирани! Ладилникот има и затворање со патент што ги одржува вашите пијалоци безбедни, преграда за складирање мрежа за лесна пристапност и две рачки за носење за лесна преносливост! Прекрасните живописни бои на ладилникот ќе додадат боја на секој базен! Мерки 26.5 "L x 9.5" W x 7.5 " H (Аквалинкс Плови продадени одделно) ПОВРЗЕТЕ СЕ ЗА ЗАБАВА : Уживајте во часови лебдечка забава со семејството и пријателите со поврзување на 2 Или повеќе аквалинкс плови заедно на базен, езеро или океан. Едноставно наредете ги држачите за чаши за да го поврзете секој плови заедно за да плови со вашето семејство и пријатели!. ПРОСТРАНА : Пловечкиот Ладилник Аквалинкс држи до 6 лименки, со мраз, за да можете да ја задоволите жедта без да ја напуштите водата. БЕЗБЕДНО СКЛАДИРАЊЕ : Ладилникот има затворање со патент што ги чува пијалоците и сите празни лименки безбедно внатре. Внатрешниот размавта на горниот затворач вклучува преграда за складирање мрежа за лесно складирање на очила за сонце, отворачи за шишиња или закуски!. ПРЕНОСЛИВ : лесниот ладилник содржи две рачки за лесно патување. Вклучува : 1 Аквалинкс Кулер Додаток (плови продадени одделно). ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата