.

.

О Беј 20 20 Машинско портокалово бел дијамантски памучен капа за мешавина од перница

О Беј 20 20 Машинско портокалово бел дијамантски памучен капа за мешавина од перница

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Покрив за перница од памучна мешавина од портокалова/ бела дијамантска памук, 20 "x 20 " : дизајниран со рамнотежа на слободно време и луксуз во умот, оваа геометриска капа на перници за фрлање добро се спојува со повеќе стилови на украси од модерни во преодни до марокански до скандинавски. Ова украсно парче е совршен поп на боја за вашиот дом или канцеларија. Застанете сам или слој со други акценти, оваа перница за фрлање носи кохезивна боја со својата дво-тон памучна ткаенина пред и назад. Изработено со грижа во Индија, секоја покривка на перници за фрлање е уникатно со сопствената индивидуалност. 90% памук, 10% полиестер. Само покритие со перници. Затворање на патент. Геометриски портокал и бел дијамант.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата