.

.

Експерт градинар отворено во живо фабрика лаванда анук 2,5QT галванизиран тенџере

Експерт градинар отворено во живо фабрика лаванда анук 2,5QT галванизиран тенџере

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Поканете богати нијанси на виолетова боја на вашиот трем со овој 2,5-qt. Експерт градинар Лаванда Анук Галванизиран тенџере. Бурните ливчиња го прават својот изглед од пролет до лето, а повеќегодишната шминка носи убави цвеќиња во вашиот простор на отворено од година во година. Оваа фабрика за лаванда се одвива најдобро со целосна изложеност на сончева светлина, правејќи зачудувачки додаток на балкон, палуба или внатрешен двор. Давајќи уникатно обликувани цути, овој стручен градинар Лаванда Анук Галванизиран тенџере носи додадена текстура на вашиот пејзаж. Повеќегодишен (животен циклус трае повеќе од две години). Цветање (познато по нивните цвеќиња). Целосно сонце (6+ часа директна сончева светлина).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата