.

.

Skechers Мажите Одат Прошетка Ма Напор Одење Патики

Skechers Мажите Одат Прошетка Ма Напор Одење Патики

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте максимална удобност и амортизирање за атлетско одење со Макс - Напор На Скечерите. Мрежа ткаенина горниот со амортизирани, поддршка единствен дизајн. Дизајниран со Технологија За Изведба На Скечери и материјали специјално за атлетско одење. Гога Макс® технолошка влошка со амортизирање со висок скок. Скечерс Говок Макс - напор среден ѓон и надворешен ѓон за амортизирање и поддршка на високо ниво. 5gen - ® единствен комерцијален лесен соединение со вбризгување со задржување на меморијата помага да се апсорбира влијанието. Технолошка влошка гога макс за максимална поддршка и амортизирање. Карактеристики амортизирање со висок поврат со одговорни повратни информации. Комбинира комерцијална компонента "СКВИШ" со нашиот ексклузивен материјал. Супер лесна мрежеста ткаенина горниот за идеално вклопување. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува издржливост и стабилност. 1 1/2 инчен пета. Лесен текстура мрежа ткаенина горниот. Цврсти ткаени мрежести ткаенини панели за прсти и потпетици за стабилност. Синтетички преклоп на врвки за дополнителна издржливост. Дополнителна поместена пета за удобност при одење. Дизајн на врвка со поместена јака и јазик. Логото на страната. Мек флексибилен едноделен дизајн на среден ѓон и надворешен ѓон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата