.

.

Саливанс Вештачки Украсен Празничен Мини Акцент Венец Разнобоен 13 Ж

Саливанс Вештачки Украсен Празничен Мини Акцент Венец Разнобоен 13 Ж

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сите украсени со низа топли стаклени украси со скапоцен камен, оваа колекција на бор создава софистициран додаток на секој декор. Вклопувајќи се со леснотија во секој стил или тема, овој ексклузивен ботанички додава изглед на сезонски сјај. Одлично за украсување на маса, ова 13 " мини венец ќе додаде празничен допир! Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Нагласете го вашиот простор со овој вештачки украсен празничен мини венец од 13 инчи. Овој прекрасен разнобоен мини венец е совршен додаток на вашата мантија или која било врата во вашиот дом или канцеларија. За уникатен изглед, спарете се со вашиот омилен Божиќен декор за забавен центар на масата. Мини венец е изработен со индивидуално жични, свиткувачки стебла за да можете да ја обликувате и пената по ваш вкус. Кога е целосно обликуван, овој мини венец е со димензии 13 "Л х 5" В х 13 " Ч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата