.

.

Кабел за напојување За Флешери FL & FL

Кабел за напојување За Флешери FL & FL

DEN 357.60

Количината на стоката
Това е достапна

Кабел за напојување ЗА FL - 18 И FL-8 Flashers Power Кабел Одговара на сите FL-8 И FL-18 Трепкачи.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на P65 Warnings.ca.gov. Тип = Кабли За Напојување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата