.

.

Црево За наводнување Микро Капка Цевка Пвц Микро Систем За Наводнување Водоводна Цевка

Црево За наводнување Микро Капка Цевка Пвц Микро Систем За Наводнување Водоводна Цевка

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : *25м 4/7мм Црево,изработено од еколошки материјали.*Отпорност на стареење,нетоксична и без мирис.* Функции : земјоделство, тревник, градина и индустриски црева за наводнување .Карактеристики : * Состојба На Ставка : Сосема Нов*Материјал : пвц пластика*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)*Внатрешен дијаметар : 4мм/0,16 инчи (Прибл.); Надворешен дијаметар : 7мм/0,28 инчи (Прибл.); Должина : околу 25м /984,3 инчи.Инструкции : * Директно вметнете го; зовриена вода може да се користи за да се впие ако е премногу тврда на почетокот; полесно е да се вметне откако ќе омекне.* Забелешка : погоден само за црево околу 4/7мм (0.16/0.28 инчи )Содржина На Пакетот1*4/7мм Црево (само Црево, други додатоци не се вклучени) Белешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината .2, ве Молиме дозволете 1-2см разлики поради рачно мерење.3, оваа листа е само за предмети наведени погоре, други додатоци (доколку ги има) не се вклучени. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми. 25м Црево За Наводнување Микро Капка Цевка 4/7мм Пвц Микро Систем За Наводнување Водоводна Цевка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата