.

.

- МРЕЖА Компатибилен 12v Адаптер Замена За Seagate P N: 9ZC2A8-9ZC2A8-9ZC2A 9ZC2A 1500GB NSR

- МРЕЖА Компатибилен 12v Адаптер Замена За Seagate P N: 9ZC2A8-9ZC2A8-9ZC2A 9ZC2A 1500GB NSR

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

12в Адаптер Замена За Seagate P/N : 9 ZC2 A8-501 9 ZC2 A8-500 9 ZC2 A8501 9 ZC2 A8500 1500 GB NSR SEAFTURE Q : со меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. ●Влез q : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V 50/60 Hz. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Ве Молиме Запомнете : ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберете вистинскиот уред пред да го купите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата