.

.

Графичка маица за мажи во Рибок

Графичка маица за мажи во Рибок

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете ја оваа машка изведба на Reebok, ја искористат вашата кошула за теретана за удобност и поддршка кога ви е најпотребно за време на вашите вежби. Оваа перформанси е совршена за скоро секоја активност. Оваа атлетска кошула е дизајнирана да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост и никогаш не мора да го жртвувате тој последен претставник заради пот. Опремена за да ве поддржи, овој врв на перформанси е дизајниран да го прегрне горниот дел од торзото и да дозволи простор во средниот дел, давајќи целокупно опуштено вклопување. Само што е доволно вклопено за да ја покажете пумпата, но не доволно за да го ограничите вашето движење. Перформанси. Краток ракав. Лого на Делта Делта. Екипаж. Атлетика. Графички мета. 60% памук/40% полиестер. Графичка кошула.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата