.

.

Жени Основни Секојдневни Палта Долги Ракави Цврст Проѕирен Патент Обична Тенка Јакна Палто Бомбер Јакна Надворешна Облека

Жени Основни Секојдневни Палта Долги Ракави Цврст Проѕирен Патент Обична Тенка Јакна Палто Бомбер Јакна Надворешна Облека

DEN 703.84

Количината на стоката
Това е достапна

"Тагови/Не. Биста Ракав Должина на рамото . С 96см/37.8" "56см/22.0" "45см/17.7" " 40см/15.7"""". М 100см/39.4 " "57см/22.4" "46см/18.1" " 41см/16.1"". L 104cm/40.9 " "58cm/22.8" "47cm/18.5" " 42cm/16.5"". XL 108cm/42.5 " "59cm/23.2" "48cm/18.9" " 43cm/16.9"". Материјал : мешавина од памук. . Којет Женски Основни Секојдневни Палта Долги Ракави Цврст Проѕирен Патент Обична Тенка Јакна Палто Бомбер Јакна Горна облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата