.

.

Уникатен Трендовски Спорт Од 90 тите Пластичен Страничен Визир Завиткајте Околу Очилата За Сонце Мат Црно-Црно

Уникатен Трендовски Спорт Од 90 тите Пластичен Страничен Визир Завиткајте Околу Очилата За Сонце Мат Црно-Црно

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тренд до максимум! Најновиот жежок тренд меѓу модата, спортскиот изглед од 90-тите, максимално преголем. Проверете ги овие претерани супер геометриски обвивки од 1990-тите околу стилските спортски нијанси. Направено совршено со врвна пластична рамка во стилот на маска. 100% УВ400 ПОЛИКАРБОНАТНИ леќи и мала тежина композитна пластична рамка. Совршено " во " тренд денес! (б735) 6 1/4" (158мм) х 2" (50мм). Премиум пластична основна рамка и 100% УВ400 ПОЛИКАРБОНАТНИ леќи. Ширина на објективот : 71мм / Висина На Објективот : 40мм / Ширина На Мостот : 16мм / Должина на Храмот : 140мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата