.

.

Четка Принстон Рафинирајте Природно Масло Од Наежвам И Акрилна Четка, Филберт, 4

Четка Принстон Рафинирајте Природно Масло Од Наежвам И Акрилна Четка, Филберт, 4

DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа четка со долга рачка од професионално одделение е за масла и акрилик. Се одликува со испреплетени влакна за еластичност и контрола, со означени врвови кои ја зголемуваат носивоста на бојата и ги намалуваат трагите на четките. Четка Принстон Рафинирајте Природно Масло Од Наежвам И Акрилна Четка, Филберт, 4. Природно дрво заврши рачка. Природна четка за влакна. Крем боја рачка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата