.

.

Ду Добар Ден Измазнување И Зацрвстувањето На Косата И Завршувањето На Кремот Со Јојоба, Семе Од Грозје И Масло Од Арган, оз

Ду Добар Ден Измазнување И Зацрвстувањето На Косата И Завршувањето На Кремот Со Јојоба, Семе Од Грозје И Масло Од Арган, оз

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Завршувањето На Кремот е специјална мешавина од есенцијални масла комбинирани за да и дадат на косата видлив сјај, поздрав изглед и избалансирана кондиција. Тоа е секојдневно облекување кое е "лесно" за да не ја оптоварувате косата. ДОБРИОТ ДЕН и дава на косата видлив сјај, поздрав изглед и избалансирана кондиција со специјална мешавина од есенцијални масла за хидратација омекнете ја косата за сјај, сила и задржување на должината. Дневен фризер и регенератор на скалпот. Помага во управливост и влага. Лесен, без лупење и без натрупување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата