.

.

Ханес Машки Оригинали Врв На Мускулен Резервоар Без Памучни Ракави, Големини С-3ХЛ

Ханес Машки Оригинали Врв На Мускулен Резервоар Без Памучни Ракави, Големини С-3ХЛ

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Свиткајте го вашиот стил во Овој 100% Резервоар За Памучни Мускули Од Ханес. Прстен-откачи за дополнителна мекост и супер удобно, овој резервоар врвот е за ништо. Дизајниран имајќи го предвид движењето, овој резервоар е идеален за секоја активност, од теретана до плажа до каучот. И кога станува збор за квалитетот, играта на оваа мускулна маичка е исто толку силна. Робусните шевови со двојна игла на полите и отворите за раце ја обезбедуваат цврстината што ви е потребна во маичка без ракави што ќе ја носите при повторување. Без разлика дали го носите како слој или самостојно, овој мускулен резервоар е вистински оригинал. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина М. Фит : Активен. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Ребрести вратот на екипажот; прстен-откачи за непобедливо меко чувство; шиење со двојна игла на отворите за раце и полите за издржливост. Машки Памучен Мускулен Резервоар Без Ракави Од Ханес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата