.

.

Каролини Богатства PPP3256LCB Кокер Спаниел Ann И Анри Стакло Сечење Одбор Голем 12H 16W, повеќебоен

Каролини Богатства PPP3256LCB Кокер Спаниел Ann И Анри Стакло Сечење Одбор Голем 12H 16W, повеќебоен

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства PPP3256 LCB Кокер Спаниел Ann И Анри Стакло Сечење Одбор Големи 12h x 16w, разнобојни Големи Калено Стакло Сечење Одбор е отпорен на топлина и рачно миење само оваа сечкање одбор е светла и шарени. Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени отпечатоци на уметници. Високи 15 инчи и долги 12 инчи, тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Отпорни на топлина, нелизгачки стапала и практично нераскинливи! Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата