.

.

Дизајн Куќа Оукмонт 2-Рачка Тоалетна Славина Во Сатенски Никел

Дизајн Куќа Оукмонт 2-Рачка Тоалетна Славина Во Сатенски Никел

DEN 958.40

Количината на стоката
Това е достапна

Широко Распространетата Славина За Бања Оукмонт има дизајн со двојна рачка, 3-дупка, 8-инчен широко распространет држач и метален скокачки прозорец за запечатување на одводот. Телото на оваа славина инспирирана од гроздобер е изработено од месинг со рачки изработени од легура на цинк и се одликува со полиран хромиран финиш. Стапката на проток од 1,5 литри во минута обезбедува постојан проток на вода по долгогодишна секојдневна употреба, а високиот засводен излив се протега на 5 инчи што остава многу простор за миење на рацете. Оваа славина има четвртина вртење стоп рачка операција. Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет.АДА во согласност и c UPC сертифициран, Water Sense сертифициран, И АБ-1953. Дизајнерската Куќа Оукмонт Широко Распространета тапа за Бања доаѓа со 5-годишна ограничена гаранција и доживотна гаранција за завршна обработка за заштита од дефекти во материјалите и изработката. Дизајн со двојна рачка за лесно прилагодување на температурата на водата, завршен во сатенски никел со гроздобер изглед. Класичен 3 дупка 8-инчен широко распространета монтажа доаѓа со лифт прачка и скокачки затворач. Стапката на проток од 1,2 литри во минута обезбедува постојан проток на вода по долгогодишна секојдневна употреба. Месинг водни патишта за да се обезбеди безбедна и чиста вода за вашето семејство. Издржливиот керамички кертриџ содржи керамички плочи отпорни на абење за да спречи корозија од протокот на вода. Тапа Е ВО согласност СО АДА и сертифициран c UPC, сертифициран Water Sense и АБ-1953. 5-Годишна ограничена гаранција/доживотна завршна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата