.

.

Завршувањето Допири Загатка

Завршувањето Допири Загатка

DEN 319.20

Количината на стоката
Това е достапна

Радости од Детството : Завршни Допири 1000 Парче Загатка Од Доналд Золан. Живописни бои. Цврст, цврст и квалитетен. Забава за целото семејство. Уживајте во оваа светла, шарена загатка со семејството или пријателите. Број на парчиња : 1000. Завршени Димензии : 25" 25"13 доналд Золан, уметник од петта генерација, пораснал во Брукфилд, Илиноис и почнал да црта и слика на тригодишна возраст. Дипломиран На Американската Академија за уметност во Чикаго, срдечните слики на деца На Золан го катапултираа на врвот на колекционерската индустрија, заработувајќи му ја разликата Како Главен Детски Уметник Во Америка. Класичен и безвременски, брендот Золан ја продолжува својата глобална експанзија на своите наградувани слики. Секоја Слика На Золан доловува скапоцен момент од неговото детство и седењето на предниот трем во летен ден беше спомен што Золан толку убаво го памети. Број На Парчиња : 1000. Завршена Големина : 25" 25".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата