.

.

Време и време женски врзани бои за џемпери фустан

Време и време женски врзани бои за џемпери фустан

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колку е симпатична колку што е пријатна. Фустанот за џемпери на времето и Тру, лесно носење и тренд во боја на вратоврска-фустан со секојдневен стил за еден и направен стил, кој сега заработува највисоко место во вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 52% памук/48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : екипаж; Задна лента за вратот на вратот; детали за боја на врзување. Onенски врзани за бојадисување на џемпери со долги ракави од време и вистинито.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата