.

.

Женско Здолниште Облека За Изведба Латински Стомак Латински Танцови Светки Неправилно Здолниште Кратко Империја Половината Кратко Здолниште Со Еднобојна Боја

Женско Здолниште Облека За Изведба Латински Стомак Латински Танцови Светки Неправилно Здолниште Кратко Империја Половината Кратко

DEN 526.08

Количината на стоката
Това е достапна

Женско Здолниште Облека За Изведба Латински Стомак Латински Танцови Светки Неправилно Здолниште Кратко Империја Половината Кратко Здолниште Со Цврста Боја Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов,! Сезона : цела сезона Пол : Повод За Жени : Каузалниот Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Дебелина На Фустанот : Стандардна Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина : Една Големина. : ЕДНА Големина САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-96см/24.41-37.80 "Должина : 55см/21.65". Материјал : изработен е Од Полиестер. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Кратко. Цврста Боја. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие здолништа ваш најдобар избор. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. женски здолништа. макси здолниште. кратко здолниште.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата