.

.

С. Поло Асн. Машка Ткаена Кошула Со Кратки Ракави

С. Поло Асн. Машка Ткаена Кошула Со Кратки Ракави

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Храбар кариран со бои инспириран од пролетта, Американскиот Поло Асн. Машката Ткаена Кошула Со Кратки Ракави е разноврсна за секој изглед. Спарете се со вашите омилени шорцеви за полиран, современ, но секојдневен изглед. Моделот е април. 6'1" носење големина М; Машина Перат; Увезени. Копче Надолу Кошула Со Точка Јака. 100% памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата