.

.

Плод На Разбојот Машка Маица На Екипажот На Екипажот Еверсофт Со Кратки Ракави, Пакет

Плод На Разбојот Машка Маица На Екипажот На Екипажот Еверсофт Со Кратки Ракави, Пакет

DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте ја вашата нова омилена Маица со Оваа Екипа На Еверсофт Од Плодот на Разбојот. Тоа ви обезбедува Со Ever Soft дише прстен откачи памук за премија мекост. Вградивме заштита од влага и мирис во дизајнот на нашата Маица Еверсофт. Екипажот е без ознаки и има различни стилски бои за избор. Разновиден главен производ за вашиот плакар што може да ве однесе насекаде! Можете да останете сигурни знаејќи дека Плодот на Разбојот е опседнат со најмалите детали за квалитетот, перформансите, вклопувањето и удобноста, така што можете слободно да се фокусирате на она што ви е најважно. Горди сме на напорната работа што ја вложуваме во вклопувањето на секој производ, поради што го поддржуваме секое купување со Нашата Најдобра Гаранција за Вклопување. Машка Маица на екипажот. 2 пакет. Еверсофт прстен за дишење откачи памук обезбедува премиум мекост миење после миење. Дизајниран со отстранување на влага и контрола на мирисот. UPF Заштита. Направено со НАС памук. Великодушно се вклопува низ телото. Ребрестата јака ја држи својата форма. Лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. Двојното шиење со игла на вратот и рамената обезбедува супериорна издржливост. Големини С-4ХЛ. Цврсти Материи : 100% Памук; Хедерс Средно Сива Хедер : 90% Памук/10% Црн Полиестер. Увезени. Инструкции За Нега на ткаенина : машина за перење. 2p3930f. Машка Маица Со Екипаж Со Кратки Ракави Еверсофт, Пакет од 2 По Плод на Разбојот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата