.

.

ЕДИНИЦА ЗА СНАБДУВАЊЕ ЗА 2U, 8BAY NAS ЗА TS-879U EC879U 870U-RP, ГОДИНА

ЕДИНИЦА ЗА СНАБДУВАЊЕ ЗА 2U, 8BAY NAS ЗА TS-879U EC879U 870U-RP, ГОДИНА

DEN 2079.84

Количината на стоката
Това е достапна

ГЛАВЕН ПРЕГЛЕД КАРАКТЕРИСТИКИ : Фактор На Форма : Внатрешна Висина : 2.1"W idth : 6.9"D epth : 8.6"W осум (Приближно) : 1.98 lb Compatibility : QNAP Turbo NAS Сервери : TS-809 U-RPTS-859 U-RPTS-859 U-RP+TS-879 URPTS-EC879 URPQNAP Viostor Nvr Сервери : VS-8024 U-Rpvs-8032u-rpvs-8040u-rpen еколошки : yesenwormental CERTIFICATION : weee ограничена гаранција : 1 Година Qnap Едно Напојување w/O ЗАГРАДА ЗА 2 U, 8 BAY NAS - ВНАТРЕШНА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата