.

.

Циркус од Самал Медалјон Медалјон од Сем Еделман

Циркус од Самал Медалјон Медалјон од Сем Еделман

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво Карни! Запознајте ја вашата нова мора да ја имате за колекцијата на чевли. Циркус од Сандал од Тонг на Сем Еделман има иконски дизајн на медалјон и лесен стил на лизгање. Пернизираната влошка обезбедува удобно вклопување на нозете, сигурно ќе ги ценат. Материјал : Полиуретан горниот и надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и типот : .5 ”блок пета. Затворање : Стајлинг на лизгање. Карактеристики на удобност : перничена влошка; Поставата за дишење. Карни Медалјон Тонг Сандали за жени од Циркус од Сем Еделман.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата