.

.

Маски Сјај & Оди Мачка-Автомобил Предучилишна Играчка Возило, Осветли Катбој Автомобил Со Катбој Акција Фигура За Деца возрасти И Нагоре

Маски Сјај & Оди Мачка-Автомобил Предучилишна Играчка Возило, Осветли Катбој Автомобил Со Катбој Акција Фигура За Деца возрасти

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

ПЈ Маски Сјај И Оди Мачка-Автомобил возилото е подготвено да оди "во ноќта за да го спаси денот" со неверојатни светлосни ефекти и ексклузивна проѕирна акциона фигура На Катбој! Суперладните светлосни ефекти активирани со копчиња и проѕирното тело на возилото го прават дополнително забавно за децата од предучилишна возраст да рекреираат сцени од хитот дизни Јуниор шоу. Оваа прекрасна играчка За автомобил Катбој вклучува специјална проѕирна акциона фигура На Катбој која може да седи во пилотската кабина на возилото. Сетот За Возила И фигури Со Автомобил Сјај И Оди мачка прави одличен подарок за деца од предучилишна возраст на 3 и повеќе години кои ги сакаат авантурите На Катбој, Оулет и Геко! Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро.•ТРКА ВО АКЦИЈА : блескајте со МАСКИТЕ НА ПЈ Сјај И Одете возило За Мачка-Автомобил! Децата од предучилишна возраст ќе го сакаат овој тркачки автомобил Катбој кој свети, инспириран од хитот дизни Јуниор шоу•ПРЕКРАСНИ ЛЕД СВЕТЛОСНИ ЕФЕКТИ : со притискање на копче, овој автомобил Катбој се пали со неверојатни ЛЕД ОБРАСЦИ и трепка. Проѕирното тело на возилото ги прави ефектите на светлосното шоу уште поладни•ЕКСКЛУЗИВНАТА АКЦИОНА ФИГУРА НА КАТБОЈ СЕ ВКЛОПУВА ВНАТРЕ : тркачот Со Автомобил-Мачка доаѓа со ексклузивна проѕирна Фигура На Катбој што се вклопува во пилотската кабина на возилото•КОМПАТИБИЛЕН СО ТЕХНОЛОГИЈАТА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА ХЕРОЈ : Фигурата работи со ИГРАЧКИ ЗА МАСКИ за МАСКИ опремени СО Хасбро Херој (секоја продадена одделно, предмет на достапност), кои препознаваат и реагираат на фигури компатибилни со Херој•супер подарок за љубителите на пј маски : овие пј маски прават одличен ПОДАРОК ЗА ДЕЦА НА ВОЗРАСТ ОД 3 И ПОВЕЌЕ години Кои Ги Сакаат Суперхеројските авантури на катбој, геко и овлет•пакување без фрустрации : бродови ВО ЕДНОСТАВНО ПАКУВАЊЕ што може да СЕ РЕЦИКЛИРА и лесно Се Отвора И Без Фрустрации•возраст 3 И ПОВЕЌЕ •Предупредување : може да се генерираат мали делови. Не за деца под 3 години. •Потребни се 3 LR44 батерии (вклучени)• ТРКА ВО АКЦИЈА : блескајте со МАСКИТЕ НА PJ Slow & Оди Мачка-Автомобил возило! Децата од предучилишна возраст ќе го сакаат овој тркачки автомобил Катбој кој свети, инспириран од хитот дизни Јуниор шоу. ПРЕКРАСНИ LED СВЕТЛОСНИ ЕФЕКТИ : со притискање на копче, овој Автомобил Catboy светнува со неверојатни LED ОБРАСЦИ и трепка. Проѕирното тело на возилото ги прави ефектите на светлината уште поладни. ЕКСКЛУЗИВНАТА АКЦИОНА ФИГУРА НА КАТБОЈ СЕ ВКЛОПУВА ВНАТРЕ : тркачот Мачка-Автомобил доаѓа со ексклузивна проѕирна Фигура На Катбој што се вклопува во пилотската кабина на возилото. КОМПАТИБИЛЕН СО ТЕХНОЛОГИЈАТА ХЕРОЈ ПРОЕКТ : Слика работи Со hasbro Херој ID-опремени pj Маски playsets (секој се продава одделно, предмет на достапност), кои препознаваат и реагираат на 3-инчен PJ Маски бројки. СУПЕР ПОДАРОК ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПЈ МАСКИ : Овие ПЈ Маски прават одличен подарок за деца на возраст од 3 и повеќе години кои ги сакаат суперхеројските авантури На Катбој, Геко и Олет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата