.

.

Ступел Индустрии Апстрактни Вкрстени Дланки Лисја Од Тропски Растенија, 10, Дизајн На Мелиса Лионс

Ступел Индустрии Апстрактни Вкрстени Дланки Лисја Од Тропски Растенија, 10, Дизајн На Мелиса Лионс

DEN 559.20

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 15 х 0,5 х 10 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Дизајн На Мелиса Лион.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата