.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Толеранција Платнена Уметност Од Џош Баер

Заштитен знак Ликовна Уметност Толеранција Платнена Уметност Од Џош Баер

DEN 704.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвен за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Толеранција" Платнена Уметност Од Џош Баер : Уметник : Џош Баер. Предмет : Апстракт. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата