.

.

Уникатен Лист За Разбој Внатрешен Надворешен Ботанички Килим Светло Сива Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголник Цветни Ботанички Модерен Совршен За Патио Палуба Гаража

Уникатен Лист За Разбој Внатрешен Надворешен Ботанички Килим Светло Сива Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголник Цветни Ботанички

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дали сте во потрага по тепих На отворено Не Гледајте подалеку од Нашата Колекција на Отворено. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. Машина Направена, Деца и миленичиња пријателски Сива и сина правоаголна област фрли килим. Машина направена и рамен куп; цветни или ботанички модел. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба. Тепихот е широк 4 стапки и долг 6 стапки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата