.

.

Шик Насловна Дану Кадифе Тапациран Удар Рака Акцент Стол

Шик Насловна Дану Кадифе Тапациран Удар Рака Акцент Стол

DEN 1279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој акцентен стол дава смела, модерна изјава. Чистите, архитектонски линии се создадени од значителна, скулпторска позлатена цврста метална основа. Одморот на врвот на основата е закривено, чисто, кадифено тапацирано, седиште за раката. Високиот дизајн исполнува удобна функција. Во овој случај, столот е навистина уметничко дело. Вклучува : 1 Акцент На Тули Спецификации На Стол : опции За Боја : сива, Тула, Сина, Тапепроизвод Должина : 24,4 инчи ширина/Длабочина На производот : 25,2 инчи Висина На производот : 34,4 инчи материјал : тапацир од кадифена ткаенина, седишта со пена со повеќе густини, цврста метална основна Ткаенина И Дизајн : Врвен квалитет На кадифен Тапацир луксузни Плишани Перници Со Повеќе Густини за да се опуштите Во Удобност И Стил Поставете Две Заедно За Да Создадете разговор за Разговор изграден да трае со врвни Ткаенини, Материјали и стручни упатства за Нега на изработка : исчистете ги само сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Собранието Бараше НАЈДОБРО СЕДИШТЕ ВО КУЌАТА - од неговиот архитектонски златен тон цврста метална основа и нозе до неговиот богат, луксузен кадифен тапацир и дизајн на раката, секој детал го прави ова драматично дело за изработка на изјави. Стручно тапациран со кадифена ткаенина со врвен квалитет-кадифената текстура на овој кадифе создава богато и луксузно чувство. ДИЗАЈН : СТИЛСКИ МОДЕРЕН СОВРЕМЕН изглед-моден напред современиот дизајн создава смело парче за изработка на изјави со елегантни линии што е исто колку и уметноста што треба да се види колку и мебелот што треба да се користи. УДОБНОСТ : ПЛИШАНО АМОРТИЗИРАЊЕ СО ПОВЕЌЕ ГУСТИНИ – плишано полнење со пена со повеќе густини овозможува меко, но поддржувачко седиште-Вие И вашите гости ќе се опуштите во удобност и стил. КВАЛИТЕТ : КОНСТРУИРАН ДО СОВРШЕНСТВО - сите шик Производи За Мебел за Дома се направени со издржлив врв на линиските материјали под строги стандарди за контрола на квалитетот што создаваат трајно парче за вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата