.

.

Болдвин резерви 9бр Флеш Повлечете Сатен Никел Заврши

Болдвин резерви 9бр Флеш Повлечете Сатен Никел Заврши

DEN 1944.80

Количината на стоката
Това е достапна

Резервното портфолио е за луѓе кои сакаат повеќе. Тие бараат повеќе начини да се изразат со карактеристичниот изглед на Болдвин и да најдат вредност во компанија со повеќегодишно искуство и искрена посветеност на поголем квалитет. Далеку подалеку од само заклучување во кутија, Резерватот ја отвора вратата за прилагодлив свет што тече со инспирација. И сето тоа е подготвено да оди секогаш кога инспирацијата ќе удри, бидејќи е подготвена да испрати за само 5-7 дена. Резерватот е најдобриот од двата света : пристапност и уметничка привлечност. Оставете траен впечаток Со Резерва. Флеш Повлечете. Месинг Изградба. За Употреба На Големи или Тешки Лизгачки Врати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата