.

.

Елошман Девојки Мери Јапеејн Боукнот Фустан Чевли Удобност Станови Танц Магична Лента Лента За Глуждот Принцеза Чевли Лесна Розова 11С

Елошман Девојки Мери Јапеејн Боукнот Фустан Чевли Удобност Станови Танц Магична Лента Лента За Глуждот Принцеза Чевли Лесна

DEN 183.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Чевли На Мери Јапеејн, Станови, Чевли За Фустани, Чевли За Принцези, Униформни Чевли, Чевли За Цвеќе Тип На Шема : Еднобојна, Боја На Лак : црна, розова, сребрена (По Избор)Големина : САД 8,5 C, САД 9,5 C, САД 10 C, САД 10,5 C, САД 11 C, САД 11,5 C, САД 12 C, САД 12,5 C, САД 13 C, сад 1ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : пролет, лето, fall, зимска Пригода : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИК, ЗАБАВА, СВАДБЕНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Овие симпатични девојки се облекуваат чевли го следат класичниот дизајн на Мери Јапеејн, едноставен и моден, никогаш не излегува од мода, извонредниот изглед лесно го привлекува вниманието во толпата.2. Станови со ниски потпетици. Повеќе удобност и елеганција. 3. Круг Пети Мери Џејн Чевли. Оставаме многу простор напред за да се забавуваме со нејзините прсти.4. Класичен стил на Мери Јапеејн. Совршено се совпаѓа со сите прилики и тимови, вклучувајќи Одење, Танцување, Секојдневно Секојдневно Носење, Роденденска Забава. Едноставно, но не надвор од мода може да одговара со дневни здолништа, фустани, костум за забави, униформа.Содржина на пакетот : 1 Пар Мери Џејн Чевли За Девојки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Симпатична Мери Џејн Фустан Чевли : Издржливи чевли функција со круг пети дизајн, елегантен и симпатична фустан чевли прави вашето малечко поубаво и симпатична. Прилагодлив Ремен За Глуждот : Класичен и прилагодлив магичен прицврстувач за ленти облечете чевли за девојки, фатете ги очите на другите кога одите по улица. Удобно Вклопување : со мазна удобна влошка, нашите станови ќе дадат подобра поддршка на стапалото на вашето мало девојче за подобро вклопување и поудобно. Нелизгање : гумениот ѓон отпорен на Лизгање направи постабилен и отпорен на абење. Рамната конструкција го прави овој чевел поудобен и пофлексибилен. Повод : нашите популарни чевли за фустани за мали девојчиња се удобни, добро модифицирани и лесно се совпаѓаат со различните здолништа на девојчето, А Станот Мери Јапеејн може да се користи како чевли за забави, чевли за цветни девојки, свадба, училишна униформа, танцови перформанси дури и секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата