.

.

Miabellaен женски дијамантски акцент на срцето ветувачки прстен во сребро сребро

Miabellaен женски дијамантски акцент на срцето ветувачки прстен во сребро сребро

DEN 976.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете го нејзиното срце да трепере со овој привлечен миабела дијамантски акцент на срцето ветувачки прстен. Изработено во бујно сребро сребро и има заоблени дијаманти поставени на измет (G-H, I2-I3), изработени во центарот во срцев мотив. Полиран на брилијантен сјај, овој безвременски прстен сигурно ќе го стопи нејзиното срце. Дијамант со прекрасен изглед е ветување што ќе му ја дадете на вашата loveубов за тоа да бидете секогаш во радост и тага. Направено во сребро. 0,03 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 1,5мм. Ринг за ветување на срцето. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата