.

.

Обоени Виси Украина Колибри Уникатна Градина Подароци Прозорец Приврзок Метал Дома Декор Врата Сончање

Обоени Виси Украина Колибри Уникатна Градина Подароци Прозорец Приврзок Метал Дома Декор Врата Сончање

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова и Висококвалитетна Боја : Како Што Покажува Сликата Материјал : Легурикарактеристики : + Уникатен Дизајн ● Разнобојните Птици изработени од висококвалитетен челик додаваат среќа на секој простор во вашиот дом.●Домашен Декор"Шарени Пролетни Птици" е прекрасно дизајнирана декорација. Насекаде, како уметничко дело монтирано на ѕид, или како знак за добредојде обесени на полица, итн.®Широко Користен Оваа прекрасна фамилија на птици за сончање на пролетни птици може да биде незаборавен подарок за секого! Закачувањето на прозорците на птичјиот украс и закачувањето на ѕидот може да се користат како совршена декорација за вашиот дом и градина.●Совршен подарок}Овој Производ може да додаде светли бои во вашиот живот, што е совршен подарок за родендени,празнични подароци итн! Совршен за внатрешна и надворешна декорација подарок давање За Денот На Благодарноста На Вљубените Божиќ На Мајката.Вклучен пакет : 1 х Обоени Прозорци (други Додатоци не се вклучени) Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. ●Висечки Приврзок За Прозорец За Колибри Е Една од најпопуларните птици во Северна Америка. Поради нивната убавина, посветеност на партнерите и музичките песни, Колибрите се еден од најпопуларните видови меѓу птиците и не-птиците. €Уникатни Птичји Виси●тоа може да биде како пролет fall виси декорација на прозорецот панел, лизгачка врата, врата, макраме ѕид, кујна, дневна соба и автомобил огледало виси додатоци. €Витраж Колибри} овие прекрасни птици би можеле да ја трансформираат нивната осветленост и привлечност кога ќе бидат осветлени со природна светлина што додава среќа на секој простор во вашиот дом. Мотивите на колибри може да се најдат на многу подароци со тематика на птици, вклучувајќи фигурини, занаети, колекционерски предмети и многу повеќе. ①Одличен Подарок Во Некои Американски митови, колибри е симбол на богот на сонцето. Донесете љубов и мир во светот.Витражната птица е одличен подарок за вашите пријатели, семејство, љубовник, како и за себе. Без оглед на поводот - годишнина, роденден, Божиќ - нашето извалкано ремек-дело би било одлично украсување за тоа. `+Врвен Квалитет И Услуга Вашето задоволство е наш приоритет #1. Ако имате какви било проблеми со тоа или прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме на време. Стоиме да ви помагаме цело време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата