.

.

Начин да се слави

Начин да се слави

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Денот на в Valentубените е сè за грицкање и нашиот начин да славиме! Денот на вineубените, миризливи плишани пријатели со јагода, Фламинго е совршена ставка за деца и за оние кои се дете на срце за да се грижат овој ден на вineубените. Ова симпатично малку кадифен фламинго доаѓа со виолетова лента со срца, врзана во совршен лак за тој романтичен ден и кој може да одолее на таа луда виолетова коса и клун! Најдобро од сè, ова симпатично мало фламинго доаѓа во вкусен мирис на јагода што ќе трае над Денот на вineубените. Ова мало фламинго на в Valentубените е направено од врвни материјали за исклучителна мекост и преголема. Нашиот начин да славиме! Денот на вineубените, миризливи плишани пријатели со јагода, Фламинго е совршен подарок за Snuggles или да се спарат со рози и чоколадо за тој посебен некој. Начин да славиме! Денот на вineубените 6,5in миризливи миризливи плишани пријатели со јагода, Фламинго, има вкусен мирис на јагода од јагода. Доаѓа со виолетова лента од лента со срца подготвени да ви посакаат среќен ден на вineубените!. Долга нејасна виолетова коса и виолетова клун. Направено од премија кадифен ткаенина, совршена за вашата сакана личност да се гушка! Совршен спарен со рози и чоколади за тој некој посебен. Совршен подарок за подарок на в Valentубените за сите возрасти. Позиција на седење. Миризлива кадифен играчка. Погоден за 3 и повеќе години. Производот е изработен од полиестерска ткаенина и полнење со полиестерски влакна. Мерки за производи : 4,5in W x 3.75in d x 6.5in h. Боја : Топла розова. Стил# PLV03015444-B. &. &.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата