.

.

Женски Свилени Впечатоци Проегирни Цветни Хулахопки, 3-Пакет

Женски Свилени Впечатоци Проегирни Цветни Хулахопки, 3-Пакет

DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна

Облечете ги вашите омилени облеки со овие црни проегирни цветни хулахопки од Свилени Впечатоци. Совршен модел тесен со роза цветни дизајн, овие хулахопки се меки и удобни со измазнување на врвот на половината. Земете три пара чисти црни модни цветни хулахопки. Модни хулахопки со роза. Рачно Миење Ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата