.

.

Со Дизајн Пердув Лента Внатрешна Надворешна Перница За Фрлање

Со Дизајн Пердув Лента Внатрешна Надворешна Перница За Фрлање

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оживејте го вашиот декор со нашата трендовска Перница со Пердуви од нашите Цели, Тикви и Собирање Колекција. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде стил на вашиот трем, палуба или двор! Ова И сите смели и освежувачки дизајни Од Нашата Колекција Цели, Тикви и Собири сигурно ќе го подобрат секој простор во вашиот дом! Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата