.

.

Роуз Голдтон Љубов Шарм Нараквица

Роуз Голдтон Љубов Шарм Нараквица

DEN 399.20

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа се крилјата на мајката кои прво ве креваат на овој свет и го водат вашиот прв лет. Нејзината љубов е таа што ве инспирира да се издигнете. Оваа нараквица за шарм од роуз голдтон има вистински кристал Сваровски и шарм на крилата.Роуз голдтонегени сваровски кристалслип на затворањеизберете дијаметар на нараквица, 2 "- 3,5 " Се Прилагодува на големината На зглобот Алекс И Wom Жените Сакаат Бангл Рафаелијанско Розово Злато.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата