.

.

Каубојски Бибоп-Замаглување Ѕид Постер, 22.375 34

Каубојски Бибоп-Замаглување Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Каубојски Постер За Ѕид Со Замаглување Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Каубојски Бибоп-Заматен Ѕиден Постер : Постерите со Врамени Трендови имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата