.

.

Вилтон Празнина Сребрени Кутии За Кекси, Брои

Вилтон Празнина Сребрени Кутии За Кекси, Брои

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прозорските кутии се совршен начин за држење и прикажување на вашите кекси! Секоја кутија вклучува влошка со вдлабнат простор за безбедно држење на кекси со стандардна големина на место. Лесно склопување на преклопување; одлично за подароци и услуги! Држи 4 кекси. 6-1/4 од 6-1/4 од 3 инчи висока. 3 брои. Материјал : сребро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата