.

.

Плод На Разбој Женски Памучен Градник За Маици, 2-Пакет, FT797PK, Големини 34A-42DD

Плод На Разбој Женски Памучен Градник За Маици, 2-Пакет, FT797PK, Големини 34A-42DD

DEN 1279.20

Количината на стоката
Това е достапна

Зафатен живот бара поддршка сигурен градник. Овој Плод На Женскиот Градник За Маици За Разбој е лесен за природен изглед и вклучува долна жица за дополнителна поддршка. Плодот на Разбојот е еден од Најдоверливите Брендови Во Америка повеќе од 160 години. Ветуваме дека ќе испорачаме квалитетна долна облека по прифатлива цена..секогаш. Започнете секојдневно среќен Со Плод На Разбој. Содржина На Ткаенина : 95% Памук, 5% Спандекс. Светлината наредени. Под жица. 2 пакет. Достапни се дополнителни бои. Задна кука и око. Прилагодливи ремени. Безусловна Гаранција. Упатства за нега : рачно миење ладно со слични бои; Користете само белило без хлор кога е потребно; линија сува; не пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата