.

.

Стоп За напојување Подлога За Замена На Задната Залиха И Комплет За Ротор СО Дебеломер KCOE2221

Стоп За напојување Подлога За Замена На Задната Залиха И Комплет За Ротор СО Дебеломер KCOE2221

DEN 1299.20

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Комплетите за замена На Сопирачките за Напојување со клешти вклучуваат комплетен сет На ротори на сопирачките За дискови За автоспецијалност, комплет за подлоги за сопирачки, дебеломер на сопирачките, хардвер за инсталација и подмачкување на сопирачките. Керамичките влошки за сопирачките се со ниска прашина и без бучава. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Тие се ненасочни роторот површина со 100% мелница рамнотежа. Клештите на сопирачките се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување, ГУМА СО ВИСОКА температура ЕПДМ за продолжен век на траење и премиум силиконско подмачкување обезбедува непречено функционирање. Комплетот За сопирачки За Замена На акции Со дебеломер се совршени за потрошувачот кој е свесен за буџетот и бара комплетен комплет за сопирачки за замена на залихите! Комплет За Сопирање за Замена на Залиха Со Дебеломер : •Еволуција На Z17 керамички влошки за сопирачки со ниска прашина од јаглеродни влакна •Роторите користат одлеаноци G3000 И се 100% балансирана мелница за перформанси и безбедност на акциите •Дебеломерите се темелно проверени за квалитет и безбедност •Го Вклучува целиот хардвер неопходен за целосна инсталација •Одговара : Командант На Џип 2010-2006; Гранд Чироки 2010-2005.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата