.

.

Овошје на разбојните жени над мекиот долги ракави на врвот на долги ракави и сет на пижами од фланел, големини S-4X

Овошје на разбојните жени над мекиот долги ракави на врвот на долги ракави и сет на пижами од фланел, големини S-4X

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Не можете да одлучите помеѓу симпатична и удобна? Изберете ги и двете, со ова над мека пижама поставена од „Овошје на разбојот“. Се одликува со мек вафли-плетенка на врвот со врзан V-врат за ласкаво вклопување, спарен со пријатни пантолони за влечење на фланел во координативна шема. Изберете од најразлични сезонски и модерни отпечатоци од празници, понудени во опсег со подароци - совршен подарок за некој специјален на вашата листа или да го чувате сами! Овошје на разбојот женски 2-парчен фланел пижама сет : . Материјал : Топ : 60% памук/40% полиестер вафл. Материјал : карирани дното : 60% памук/40% полиестер фланел и печатени дното : 100% памучна флане. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : женски S-XL и плус 2 X-4 X. Fit : Опуштено вклопување. Врвот : Долг ракав, вафл В-врат, стил на пуловер. Крајни : Целосна должина, повлекување со еластична половината и цртеж. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Продадено како сет што може да се подари. Овошје на разбојните жени и жени плус над мекиот долги ракави вафли врвни и фланелни пижами.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата