.

.

Оригинална инспиративна нараквица на агат - розова - во живо целосно

Оригинална инспиративна нараквица на агат - розова - во живо целосно

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оригинален нараквица за инспирација на агат - розова - во живо целосно во живо целосно - оригинален агат од 8 мм - 22мм дискови од не'рѓосувачки челик - Акцент од не'рѓосувачки челик, розови кутии дизајни, производители и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по достапни цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата