.

.

Без глупости Женска Паметна Контрола За Поддршка Врвен Пар Гаќи Беж Магла А

Без глупости Женска Паметна Контрола За Поддршка Врвен Пар Гаќи Беж Магла А

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Паметна Контрола За Поддршка Врвни Хулахопки 1 Пар Пакет Беж Магла Ано глупости Паметната Поддршка е направена со Нега на Нозете На Ликра, дипломираната компресија На Паметната Поддршка создава специјално дејство за масажа за освежување и заживување на нозете. Контролниот врв удобно помага да се изедначи стомакот и колковите, додека ногата е исклучително чиста Дипломираната компресија ги оживува нозете. Контролниот врв ги измазнува колковите и стомакот. Проѕирен прст. 1 Пар Пакет. Произведено во САД. Рачно миење одделно во ладна вода. Не избелувајте. Капе сува. Не пеглајте. 83% Најлон, 17% Спандекс Нога : 83% Најлон, 17% Спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата